Sraz MBX 2011

Vážení přátelé motorismu a Škody MBX zejména,image001

stránky Škoda MBX Clubu Praha procházejí upgradem na novější verzi. Děkujeme za pochopení.

**
MBX Sraz 2011 oznamuje:

Všechny Vás zdravíme

a zveme na letošní sraz vozů Škoda 1000, 1100 MBX a MBG, který se po loňském hlasování koná jako víkendový. Termín je 5.-7. srpna 2011.

Zarezervovali jsme část Kempu Automotoklubu Škoda v Kosmonosích, což je skoro součást Mladé Boleslavi. Vzhledem ke kapacitě kempu, Vás prosím, o nahlášení počtu lidí a nocí, které máme zajistit. Jelikož je v kempu volných pouze 9 chatek, budou si muset někteří přivézt stan.

Sejdeme se už v pátek v odpoledních hodinách, pokecáme a probereme co je za poslední rok nového. V sobotu ráno v kempu přivítáme opozdilce a od 10 hod. dopoledne zde proběhnou soutěže. Poté pojedeme spanilou jízdou na oběd a opět se vrátíme do kempu, kde u táboráku vyhlásíme výsledky. Přespíme a v neděli ráno se rozjedeme do svých domovů.

Těšíme se na Vaši účast a doufáme, že pokoříme loňský počet vozů. Informace o kempu a ceník naleznete na stránkách www.akskoda.cz

Zdraví všechny příznivce a na setkání se těší Jirka a Iva Zlámalovi.

tel. 605293409/tel. 777338889

Informace o kempu na tomto odkazu http://www.akskoda.cz/ak-skoda/cz/kemp.htm

**

Já také doufám, že se majitelé a příznivci MBX nezapomenou přijet podívat nejenom na Sraz, ale i do kempu v Kosmonosích, aby to byl po deseti letech srazů pořádný táborák. ☺

Zdeněk Wachfaitl, MBX, 30.5. 2011

1992ishojpldk