Sraz MBX / MBG 2012-novinky

Vážení přátelé,

Od posledních informací ke srazu uplynulo již čtvrt roku a tak je na čase Vás opět informovato tom co se změnilo a jaké jsou novinky.

plakt-s logy-dobr-mal

Tak to vezmu popořadě. Informace k páteční exkurzi jsou následující.
Začátek v 14:30 od muzea automobilky Škoda. Podmínkou prohlídky závodu je vlastní dopravní prostředek (toto je ještě v jednání), který použijeme pro přepravu mezi výrobními provozy.

Vstup do výrobních provozů je umožněn návštěvníkům starším 12 let vč. (v případě, že jste chtěli navštívit automobilku s mladšími dětmi informujte nás a pokusíme se přijít na nějakou vhodnou cestu).

Ceník

•Prohlídka s průvodcem v českém jazyce (muzeum + závod) 90,- Kč, 45,- Kč*

* Děti do 15 let, studenti, senioři nad 60 let, zaměstnanci společnosti Škoda Auto po předložení průkazu.

Zdarma: ZTP a 1 osoba jako doprovod, novináři, odborní pracovníci muzeí, galerií a památkových institucí (AMG, NPÚ)

Prosím o závazné nahlášení počtu osob, které se této akce zúčastní, jak jsem psal již před chvilkou je třeba zajistit převoz po fabrice. A proto prosím o nahlášení do konce května.

V sobotu stále platí, že se sejdeme před muzeem automobilky Škoda auto a.s. mezi 8 a 11 hodinou. Poté se vydáme spanilou jízdou na oběd a posléze je na programu rallye s koncem na tajném místě. Celá rallye bude asi 100km. Oficielně sraz zakončíme v podvečer vyhlášením výsledků a neoficielně sraz bude pokračovat při večerním táboráku v kempu autoklubu škoda v Kosmonosech, jako tomu bylo v loňském roce.

Na závěr shrnu, o co Vás žádám. Prosím o nahlášení počtu osob, které se zúčastní páteční prohlídky do konce května, stačí napsat na email ondrej.zlamal@email.cz . A také Vás prosím o velikou účast.

V případě, že by jste měli nějaké dotazy, připomínky, nebo něco podobného napište mi na ondrej.zlamal@email.cz.

S pozdravem Ondra Zlámal