Sraz MBX / MBG 2012 je za námi

Bohužel 12. sraz MBX / MBG je již za námi, ale doufám, že jsme si  všichni odnesli hromadu zážitků a mnozí i nějakou tu cenu.

Začali jsme již v pátek prohlídkou automobilky Škoda, která u Vás měla velký úspěch. Po prohlídce jsme se všichni odebrali do kempu autoklubu v Kosmonosech. V podvečer jsme vše rozebrali u táboráku s buřty a díky novým členům našeho srazu až z Moravy napříč debatou kolovaly různé láhve naplněné čirou tekutinou.

V sobotu jsme se začali sjíždet na parkovišti u muzea automobilky Škoda auto a.s. Již u muzea se soutěžilo v několika soutěžích, poznávání naslepo několik součástek z ,,našeho MBéčka,, a také jsme se u muzea vážili. Kolem jedenácté dopolední hodiny jsme vyrazili do slunečného dne na spanilou jízdu, která končila v Bakově nad Jizerou v restauraci BESEDA. Po obědě byl čas odstartovat všech 26 posádek do rallye dlouhé asi 60 kilometrů s koncem v Kozovazech v muzeu socialistických vozů.  Samozřejmostí byla prohlídka muzea a poté dlouhá ,,spanilka,, zpět do kempu. Po příjezdu se sečetly výsledky, všechny ceny se rozdaly a ihned po předání posledních pozdravů oficiálně skončil letošní sraz a začalo velice deštivé počasí.

Z mého pořadatelského pohledu se sraz velice povedl, sešlo se nás nad 25 vozů, při obou ,,spanilkách,, se povedlo udržet všechny auta pohromadě a rallye přinesla jen pár bloudivých posádek.

Již teď začínají přípravy na další rok a doufám, že se příště uvidíme v ještě hojnějším počtu

Fotogalerie SKODAHOME.CZ :  http://forum.skodahome.cz/gallery/album/1377-12-sraz-mbxmbg-2012/page__sortby__idate__sortorder__asc

S pozdravem Ondra Zlámal

sraz 2012-spolecna fotka-maly